top of page

Maak kennis met Tara Barry: Q&A met onze nieuwe CHRO

Wij zijn blij Tara Barry voor te stellen als de nieuwe Chief Human Resources Officer (CHRO) voor Koolen Industries.


Met meer dan 25 jaar aan wereldwijde HR-ervaring in verschillende industrieën, brengt Tara een diverse en rijke achtergrond mee naar ons team. We kijken er naar uit om samen met Tara de Koolen Industries groep verder te laten groeien en professionaliseren.
We hebben met Tara gesproken over haar eerste indruk en haar persoonlijke missie binnen het team van Koolen Industries.


Bedankt dat je met ons wilde praten, Tara! We zijn blij dat je hier bent. Wil je je eerst even voorstellen en ons vertellen wat je doet bij Koolen Industries?


T: Ik ben in november bij Koolen Industries begonnen als de eerste Chief Human Resources Officer (CHRO). Dit is een nieuwe rol voor het bedrijf die het belang van de Human Capital-agenda voor het bedrijf aantoont. Mijn rol zal zich richten op het opschalen van onze bestaande groepsbedrijven en het ondersteunen van onze groeiambities. De rol is een mix van operationeel (opbouwen van de HR-infrastructuur) en strategisch (leveren van een ambitieuze talent-agenda terwijl we groeien).


Ik heb meer dan 25 jaar in HR gewerkt, over de hele wereld en in verschillende industrieën, zoals technologie, financiële dienstverlening en management consulting. De laatste jaren heb ik gewerkt als consultant en mijn laatste rol was als CHRO voor een Europees farmaceutisch bedrijf.


Je hebt een schat aan ervaring in diverse sectoren, wat heeft je geïnspireerd om voor Koolen Industries te komen werken?


T: Tijdens mijn sollicitatieproces had ik de kans om niet alleen mijn mede boardleden te ontmoeten, maar ook veel collega's die in de bedrijven werken. Ik was onder de indruk van de passie en betrokkenheid die bij bijna iedereen binnen Koolen Industries voelbaar is. Het is niet zomaar een baan, het is een missie.


Dat is geweldig om te horen. Je noemt het 'een missie' en daar zijn we het mee eens. Waarom denk je dat de energietransitie zo belangrijk is?


T: Voor mij is dit eenvoudig, als we niet versnellen op het gebied van duurzame energie, brengen we de toekomst van de volgende generaties in gevaar.


Naast actief bijdragen aan de energietransitie, wat vind je leuk aan werken voor Koolen Industries?


T: De openheid en ondernemersgeest.


Kun je het team van Koolen Industries in één woord beschrijven?


T: Ambitieus.


Het klinkt alsof je al de ware geest van het Koolen Industries team hebt ervaren! Hoe vind je dat het Koolen Industries team samenwerkt?


T: Ik vind het leuk dat persoonlijke ontmoetingen zeer gewaardeerd worden. We werken op een hybride manier, maar er is nog steeds een sterke persoonlijke cultuur binnen het team.


Dat is geweldig om te horen dat je de positieve teamcultuur al hebt ervaren. Met dat in gedachten, welke kwaliteiten denk je dat belangrijk zijn om succesvol te zijn bij Koolen Industries?


T: Dit is een organisatie die zich inzet om voorop te lopen in de energietransitie. Ambitie en gedrevenheid zijn essentieel om te slagen in onze missie.


Als je één ding zou kunnen zeggen tegen mensen die overwegen om bij Koolen Industries te solliciteren, wat zou dat dan zijn?


T: Dit is een omgeving die dagelijks verandert. Mensen die succesvol zullen zijn in het ondersteunen van onze missie, moeten goed kunnen omgaan met ambiguïteit en de interne drive hebben om dingen vooruit te duwen. Het is een zeer bijzondere omgeving en voor mensen die in zo'n setting gedijen, is het een geweldige plek om te werken.


Bedankt Tara! We wensen je veel succes in je nieuwe rol.


Klinkt Tara's ervaring bij Koolen Industries als iets voor jou? Sluit je aan bij de Koolen Industries groep en maak impact op de energietransitie!Comments


bottom of page