top of page

[Event] Verduurzamen van jouw business: van kostenpost naar verdienmodel

Kom naar het Koolen Industries Summer Event op 21 juni!


koolen industries summer event uitnodiging

Dagelijks spreken we ondernemers over de overstap naar een duurzaam energiesysteem. Regelmatig werken de initiële investeringen als vertragend in de overgang naar duurzame alternatieven. Elektrische vrachtwagens zijn duurder in aankoop dan het fossiele brandstof alternatief. Warmtepompen zijn duurder dan de CV ketel houden die er al hangt. Maar deze duurzame investeringen zijn vaak binnen no-time terugverdiend.


Bij Koolen Industries weten we dat je nog een stap verder kan gaan. Als je het slim aanpakt kan er naast jouw investering in duurzame energieoplossingen ook een verdienmodel staan! Hoe wij dit nu al in de praktijk brengen voor klanten en hoe dit voor jou kan werken, zie, leer en ervaar je op 21 juni op ons Koolen Industries Summer event. Op cleantech campus The Green Box in Hengelo.

Top sprekers, experts en keuze sessies


Op 21 juni kun je een agenda verwachten die is samengesteld om jou op elk gebied van energieoplossingen en verdienmodellen een kickstart te geven. Koolen Industries oprichter en CEO Kees Koolen trapt af met zijn visie op de energietransitie en de zakelijke kansen die hij ziet om nu aan de slag te gaan met nieuwe energieoplossingen. Paul Dijkstra, CFO van Amsterdams modernste, duurzame logistieke centrum, deelt zijn business case en geeft inzicht in het verdienmodel dat zij hebben door het combineren van 12000+ zonnepanelen, meer dan 200 laadpalen, een opslagsysteem en een slim energie management systeem.


Ook organiseren we diverse keuze sessies, zoals:

  • Master Electrical Engineering in 20 minuten: wat je moet weten om de experts te begrijpen

  • Je wilt iets met zon, laadpalen en opslag, maar hoe pak je dat aan en hoe weet je dat je niet teveel betaalt?

  • Developments in de Venture Capital market en attractiveness of clean- en deeptech companies

  • Inzicht in alle (groene) energiestromen met een energie management systeem


...en nog veel meer!

sprekers koolen industries summer event

Netwerk en beleef The Green Box Experience


Veel van onze groepsbedrijven ontwikkelen, produceren of testen hun oplossingen op cleantech campus The Green Box in Hengelo. We combineren een gezellige netwerkborrel en zomerse BBQ met zelf kunnen rondkijken op The Green Box. Hierbij kan je zelf zien hoe onze groepsbedrijven batterij opslag systemen ontwikkelen, produceren en testen. Maar ook de productie van laadpalen en de ontwikkeling van waterstofoplossingen. Ook is er ruimte voor andere partners en bedrijven die duurzame cleantech oplossingen maken op The Green Box om hun oplossingen te laten zien. Want wij geloven dat we alleen samen de energietransitie kunnen realiseren.
Ben je erbij?


Klinkt dit interessant voor jou? Je bent van harte welkom! Meld je direct aan via het aanmeldformulier hieronder. Wil je andere ondernemers of collega’s uitnodigen? Stuur hen dan deze link naar de uitgebreide event site waar zij zich kunnen aanmelden.

Comments


bottom of page